Výrobce

Výrobce

FitDog Finland Ltd

(www.fitdog.fi)

Společnost FitDog Finland Ltd byla založena v lednu 2012. Cílem společnosti je vyvinout a vyrábět kvalitní výživové doplňky pro pracovní a sportovní psy.Všechny naše výrobky jsou vyvíjeny ve Finsku ve spolupráci s předními veterináři a odborníky na technologii psí stravy. Výrobky jsou vyráběny a testovány ve Finsku.

V květnu 2012 společnost uvedla na trh první finský nápoj na obnovení energie FitDog Recovery. Tento výrobek je využíván k zotavení po zátěži. V říjnu 2012 byl zahájen prodej nápoje FitDog Energy Drink, který se používá před a v průběhu zátěže a také pro zavodnění psa.

Vývoj v naší společnosti stále púokračuje a během roku 2013 se chystáme na trh uvést nové výrobky pro sportující psy. Výrobky FitDog využívá při přípravě mnoho předních finských psovodů, aby u svých psů zajistili maximální výkon a rychlé zotavení po výkonu.

FitDog tým

laura1Laura Heinonen

Generální ředitelka, Ph.D.

Laura je zakladatelka společnosti FitDog. Hlavní podnět přišel z potřeb jejích vlastních psů. Laura je aktivním kynologem od roku 1996 a v současné době vlastní belgické ovčáky a jezevčíky. Se psy se věnuje různým druhům výcviku – stopování, poslušnosti, mushingu a loveckému výcviku.

 

 

KatjaKatja Honkasalo

Administrace, vývoj a výzkum

Katja studuje potravinářskou technologii na Univerzitě aplikovaných věd v Turku. Ve firmě je Katja zodpovědná za výzku a vývoj. Katja je rovněž kynoložka – vlastní kolii, se kterou se věnuje agility a obedience.

 

Další spolupracovníci:

Minna Leppänen, Ph.D – veterinární věda
Jukka Kaitaranta, Ph. D, Dos. vědec v oboru potravinářeské technologie
Riitta Kempe, M.Sc (vědec v oboru zemědělství)