S FitDogem na Mistrovství světa

Posted by on Čvn 16, 2015 in Aktuality | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem S FitDogem na Mistrovství světa

S FitDogem na Mistrovství světa

Tropický víkend 13.-14.6.2015 přinesl mimo jiné rozuzlení nominace na MS FCI IPO a MS FCI agility. Jsme rádi, že mezi reprezentanty jsou i naše FitDog týmy.

Na MS FCI IPO bude jako CZ02 startovat Jitka Duffková s německým ovčákem Alexem z Kristova, jejíž zkušenost s nápoji FitDog vám již brzy přineseme na našich stránkách.

Na MS FCI agility budeme opět držet palce Martině Magnoli Klimešové s Kiki, která bude obhajovat titul mistryně světa jednotlivců z roku 2014 a Petře Hamšíkové s Larou. Obě soutěží jak v jednotlivcích, tak v družstvech, kde budou mít společně s dalšími dvěma členkami družstva jistě motivaci zopakovat zlatý úspěch z Liberce 2012.

Gratulujeme a držíme palce!

Ať už hledáte prostých svatební šaty, levné družička šaty pro on-line, nebo levné večerní šaty, Gudeer má vzhled, který bude odpovídat vašemu stylu a rozpočtu. Tady v Gudeer, nabízíme ty úžasné svatební šaty, družička šaty, večerní šaty a on-line se nejvíce vynikající kvalitu, vynikající design a samozřejmě, nejvíce rozumné ceny. Při výběru oblečení on-line, mohou volby být trošku složitější, nicméně, Gudeer je tou pravou volbou pro všechny příležitosti, máme stovky barev a kombinací pro výběr z, nabízíme nejvíce promyšlený Vlastní nastavení, změně služby, můžete mít jakýkoli barvu libovolné velikosti, want.Whether to být formální šaty, koktejlové šaty, nebo svatební šaty party, Gudeer znamená jistotu, kde se můžete soustředit na těší den.