Míša Andrová

dogfrisbee – reprezentantka na ME 2015 a MS USDDN 2015

Míša Andrová

Úspěchy

2015 – Mistr ČR v dogfrisbee (freestyle)

2015 – MS USDDN – 11. místo

2015 – USDDN Qualifier ve Francii – 1. místo

2014 – Mistrovství ČR v dogfrisbee (freestyle) – 3. místo

2014 – MS USDDN – 15. místo

2014 – Dog Chow DiscDog Cup 2014 – 1. místo (celoroční pohár)

2014 – USDDN Qualifier ve Francii – 1. místo

2014 – USDDN Qualifier ve Slovinsku – 3. místo

 

Osobní zkušenost:

Poprvé jsem se s výrobky FitDog setkala na závodech před téměř dvěma lety. Vyhráli jsme balení FitDog Energy+Rehydrate i FitDog Recovery. Recovery jsem vyzkoušela hned poté, Energy na dalších závodech. Od té doby uběhly už dvě závodní sezony a FitDog běžně používám nejen v závodní sezóně, ale i náročnější tréninkové přípravě.

Dogfrisbee se aktivně věnuji s fenkou border kolie Annakim, které je teď 5 let, takže má stále ještě dost vlastní síly a energie 🙂 Proto pro ni využívám hlavně Recovery drink. Energy drink využívám na závodech pokud jsou velká vedra a potřebuju, aby Kim hodně pila. Nebo na závodech, které jsou hodně intenzivní a v jeden den proběhnou všechna tři kola k freestylu (jako na MČR). Energy drink v tom případě využívám pro doplnění energie při stejné nebo spíš menší večerní krmné dávce než v běžném dni, případně dostane nápoj ráno místo poloviční denní dávky 1-3 hodiny před startem. Má tak dostatek energie a méně zaplněné břicho, když létá vzduchem za disky. Recovery drink dávám hned po skončení výkonu.

Podle mé zkušenosti má Energy drink viditelný efekt především u starších psů. Mamka závodí s 9letou border kolií a Chase má po FitDogu sil jak zamlada… Mamka byla k nápojům trochu skeptická, ale po poradě s veterináři a ostatními sportovci jim přišla také na chuť. Teda hlavně její Chase.

V dogfrisbee závisí část výkonu i na počasí. Větru zatím poroučet neumíme, ale pomocí nápojů FitDog jsme schopni bojovat s vedrem i zimou. Letošní tropická sezóna prověřila leckterý tým. Kimka však nikde problém neměla a podávala skvělé výkony. A řekla bych, že ji v tom pomohl právě i FitDog. Dávkování Energy i Recovery tedy upravuji i vzhledem k počasí. Kdy a kolik přesně se u každého psa liší a je potřeba to předem vyzkoušet! Například u Kim stačí dát Fitdog i 1 hodinu před, ale u starší Chase je lepší dát alespoň 2 raději 3 hodiny čas na „zpracování“.

Nejvíc nadšená jsem ale přeci jen z Recovery drinku, který bych doporučila opravdu všem psím sportovcům. Teď prosím ještě něco stejně zázračného pro hráče!

<zpět na FitDog týmy>