Eva Lačňáková

Eva Lačňáková & Chiqi (ICQ of the Five Colors) & Joia (Magical Power of Joy of the Five Colors)

agility – reprezentantka na European Open 2015

Eva Lacnakova

Úspěchy

  • 2013: Chiqi účast na EO
  • 2013: Chiqi vítěz agility jednotlivců – Mezinárodní závod šeltií
  • 2014 Chiqi vítěz Norwegian Open Small
  • 2014 Chiqi třetí místo MČR jednotlivci
  • 2015 Chiqi finále Gotor Cup (Španělsko)
  • 2015 Chiqi finále EO
  • 2015 Chiqi MČR – 4.místo jednotlivci, 2. místo družstva
  • Eva úspěšně reprezentovala už v minulosti – v roce 2006 získala titul Mistr světa agility družstev, v roce 2004 obsadila v družstvech na MS FCI 2. místo

Osobní zkušenosti:

O FitDogu jsem se dozvěděla prostřednictvím Jakuba Štýbra a pochopitelně i publicitě na internetu.

Přiznám se, že nejdřív jsem jej zařadila do kategorie: pár podnikavců zase přišlo na to, jak z pejskařů vytáhnout peníze. Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem byla pozvaná na španělský Gotor Cup a chystala se na české QZ s předpokládanými extrémně vysokými teplotami. I proto, že často a daleko cestuji, začalo mi to vrtat hlavou. Chtěla jsem udělat opravdu vše pro to, aby holky byly v pohodě. Na QZ jsem tedy z Jakuba vymámila (tuším, že poslední) FitDog a nestačila se divit.

Chiqinka má velice vyrovnanou povahu, nepřetáčí se a FitDog ji dává „něco“ navíc. Jiskru, dravost, drzost. Určitě ne na úkor koncentrace, naopak. Je vidět, že fyzická pohoda přispívá k pohodě mentální. V opravdu extrémních podmínkách kvalifikaček, Gotor Cupu i EO jsem po parkúru nevodila unavenou stahanou šeltičku, ale doslova vedle mě svištěla veselá, pozorná a dravá parťačka. Den po závodech mě pak z postele tahají psiska plná energie, FAKT nemají potřebu se zotavovat z víkendu. (hmmm, otázkou je, jestli tohle je zrovna výhoda, bylo by super se JEDEN den vyspat 😀 )

Obrovskou výhodou je to, že FitDogem mohu v den závodů nahradit ranní dávku krmení a navíc můžu dokonale kontrolovat, kolik a kdy toho holky vypijí. Nápoj jim velice chutná, což nebylo u jiných doplňků pravidlem, takže k mističkám se nadšeně hrnou. V neposlední řadě je super praktická forma prášku, potřebné množství si prostě připravíte, kdykoliv je potřeba.

Samozřejmě nepodléhám iluzi, že FitDog za mě připraví psy k optimálnímu výkonu, ale určitě přispívá k jejich fyzické a psychické pohodě.

 

<zpět na FitDog týmy>