FitDog – pomocník při porodu

FitDog – pomocník při porodu

Po několika letech zkušeností s produkty FitDog, kdy je používám u svých tří belgických ovčáků při tréninku a závodech sportovní kynologie, jsem vyzkoušela i FitDog Puppy Booster fenám po porodu a při kojení. Feny zpravidla okolo porodu moc nepijí ani nežerou a stejně tak v období, kdy pouští mlezivo, úpěnlivě pečují o štěňata a jsou velmi unavené. Výsledek po podání FitDog Puppy Booster byl překvapivý. Především jim rozpuštěný nápoj chutnal, dobře je zavodnil i v době, kdy jsou ochotné pozřít pouze placenty.

Poprvé jsem jim FitDog Puppy Booster podala zhruba dva dny před předpokládaným porodem, několikrát menší množství během dne. V době porodu feny nezatěžuji ani žrádlem, vodu mají sice k dispozici, ale většinou bez povšimnutí – tekutiny nahradí porodní obaly. FitDog Puppy Booster jsem opět nabídla až po úplném uklidnění, vyvenčení a prvním vyspání. Následné dny, kdy fena leží nonstop u štěňat, podávám FitDog Puppy Booster 2x-3x denně. Na fenách jsem postřehla daleko méně únavy a tvorba mleziva a následně i mléka byla i u starších fen vynikající.

Ing. Beata Štýbrová – CHS Deabei

tn pas cher nike tn pas cher golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi air jordan pas cher air jordan pas cher jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher hogan outlet online hogan outlet hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online scarpe casadei outlet scarpe casadei outlet scarpe casadei outlet scarpe casadei outlet scarpe casadei outlet